věci na hraní, míče, sportovní ponožky, kdo má, tak zelené HB tričko nad dres, ostatní jiné zelené tričko

Vzhledem k tomu, že Chomutov nepřijede, hrajeme pouze od 10,30hod proti USK a od 11,30hod proti našim U11

rodiče prosíme o přezutí

Body :

Body :

V neděli 17.12 se na Zličíně odehrál turnaj Šmoulinky U12. Z původních 4 týmů nastoupily pouze tři. Turnaj začal utkáním HB U12 a USK. V tomto zápase jsme měly problém proměňovat šance, ale i přesto jsme zápas vyhrály (30:26). Další zápas byl domácí derby, protože do něho nastoupily týmy HB U11 a U12. Mladší hráčky si odehrály první minuty na hřišti a hlavně sbíraly zkušenosti. Naopak starší hráčky si vyzkoušely hru bez driblinku. Oba týmy musím moc pochválit za obětavost a týmovou hru. Poslední zápas odehrálo USK a HB U11. Naše nové hráčky zde nabíraly další cenné minuty na hřišti, ale na zkušenější tým bohužel nestačily (10:68).