Tým/trenéři  -15
 Celkem 13 4/9
44,4 %
30

Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přebor / Základní fáze
Datum: 06.04.2024, 11:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Magdalena Soudková, Barbora Loudová

Ubytování:

turnaj pořádáme my, hraje se na Zličíně

v sobotu hrají dvojičku (tedy dvě utkání se stejným soupeřem) Pardubice a USK, mezi nimi hrajeme my 1 zápas

v neděli stejně, ale dvojičku hraje Slovanka se Spartou, my opět 1 zápas mezi

NOMINACE PLATÍ na oba dny

rodiče prosím pomoci se stolkem

V sobotu jsme sice daly první body, ale projev naší hry byl jako pod šedivým závojem. Chyběl drajf, nasazení, chuť bojovat, radost ze hry. Po tajmu se nějak vzpamatováváme a po 1/4 vedeme 12:8. V druhé části hry jdeme do vedení 18:8 a přestože naše hra je i nadále utrápená, já našim zhrouceným hráčkám neposkytuji moc pozitivní motivace, v poločase jsme +9b. V další části hry přichází totální kolaps - holky prohrávají všechny situace 1:1, na druhé straně chybí rychlost, nápad, půlka týmu pláče. Během 8minut dáváme 1 koš a dvě hráčky soupeře nás porážejí 12:2. Do poslední části hry jdeme za stavu -1b. Z naší strany trápení pokračuje, soupeře je v 6min +4b, ale dvěma koši N.Schulzové na počátku poslední minuty vyrovnáváme. Holky poslechly můj pokyn hrát na riziko a M.Malečková z dobré obrany vytěžila úmyslný faul. 1 šestku před koncem dává, jsme +1b, holky se radují....jenže je 45vt do konce. A opět nedokážeme ubránit 1:1, dává soupeř, do +1b jde on. Nedáváme, soupeř takticky drží míč, který neumíme získat, ale ještě se dostáváme k útoku. Tam už bohužel neumíme situaci vyřešit, což bych pochopila a tak přichází ta nejkrutější porážka. Na druhou stranu si přiznejme, že tento zápas jsme nezvládly a soupeř byl prostě o fous lepší.