Soutěž: starší žákyně U15 / žákovská liga nadstavba / ročník 2023/24
Rozhodčí:

Zapisující:

Body HB Basket Praha:

Body BK Lvice Litoměřice:

V nedělním utkání tým doplnila B.Velflová a tentokráte měl lepší vstup do utkání soupeř. Na konci 6minuty vedl 18:6. My byly všude pozdě, neubránily 1:1, hořely na doskocích – obecně byl soupeř živější a „chtěl“ víc, než my. Čtvrtinu jsme nakonec prohrály jen o 3body. V druhé čtvrtce nechtěla prohrát S.Pozníčková, dřela jak v obraně, tak se jí dařilo v útoku. Holky se chytly a poločas byl plichta. Dech nám tentokráte došel až v poslední čtvrtině, kde si lehce podvrkla kotník K.Smrčková a na všechny padla klasická „prohrávající deka“ – z hlediště zní povětšinou negativní reakce na výkon hráček i sudích, holky už nemají morální sílu bojovat v momentě, kdy se score otáčí a začne se prohrávat a vlastně ani trenér už netajmuje. Myslím, že taková klasika – půlka zápasu skvěle, půlka mizerná. Vzhledem k početnímu stavu týmu si myslím, že je dobré, že s takto kvalitními týmy dokážeme držet dlouho krok.