Tým/trenéři  -18
 Celkem 21 9/16
56,3 %
51

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2024/25 / Přebor / Základní fáze
Datum: 05.10.2024, 12:00:00
Místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč
Rozhodčí: Jiří Daňha, Michal Novák

V druhém utkání přišel loňský vítěz PP a čekala se vyrovnaná partie. Nástup do zápasu měl lepší soupeř, když po 2minutách vedl 6:0. Naše obrana 1 na 1 byla opět pomalá, nedůrazná a v útoku chyběl nápad, jiskra, chuť. Po tajmu zatáhla za ruční brzdu A.Lukáčová, přidala se A.Špejzlová a A.Pašková a rozdíl po 1/4 byl 3b ve prospěch domácích. V dalších dvou částech hry zlepšujeme obranu, ale k takové, jakou bych si představovala, to mělo ještě hodně daleko. Stále nás trápí rychlost, resp. nerychlost. O.Shelest se nedaří a zcela se propadá do pláče. Nicméně obě tyto části hry vyhráváme a do poslední čtvrtiny jdeme s 5ti bodovým náskokem. Následuje totální kolaps – zase hoříme v obraně, nic tam nepadne, hroutíme se, v závěru děláme 2 šílené hrubky za sebou a 2minuty před koncem rázem vede soupeř o 4b. Nedáváme šestky, trápíme se, vyfaulovává se M.Malečková. 20vt před koncem nakonec 2 šestky dává N.Schulcová, stahuje na rozdíl na 2bodů a nepřišel můj tajm. Přemýšlela jsem o tom, ale nemyslím si, že by se něco změnilo. Psychicky jsme byly dole. Nicméně chyba to byla, tajm měl přijít. Také rozhodčí si „přidali svoje“ a v řadě nepřesností, pískaných na obou stranách, nám 2x zastavili hru pro zranění soupeře. Jednou dokonce ve dvojtaktu.