Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2024/25
Rozhodčí:

Nominace:

Body HOCH Sport ČB:

Body HB Basket Praha:

Po úspěšném turnaji v Kyjově,kdy 2011 vyhrály svoje první zlato a staly se MISTŘI TUBANAKU,jsme začaly sezónu docela brzo. Tuto sezónu jsme byly zařazení do skupiny D, kde nás čeká hodně výjezdů a v druhé části sezóny spojení s Moravou. V tomto deštivém období jsme zamířily do Českých Budějovic, kde bylo vše v pořádku a zápas jsme mohly v klidu a v suchu odehrát. Začátek zápasu byl velice vlažný,pomalý a plný chyb. Poločasové skóre 10:24 mě trošku zaskočilo. Naštěstí holky do druhého poločasu vstoupily dobrou agresivní obranou a díky ziskům a rychlým protiútokům jsme trošku odskočily a tuto čtvrtinu vyhrály 2:24. Veliký podíl na této čtvrtině měla zkušená dvojice Šedivcová & Shelest. Zápas jsme dotáhly v klidu do vítězného konce a připisujeme si první výhru o 50 bodů.